מספר טלפון ליצירת קשר: 


24 שעות ביממה
לא בשבת


כתובת דואר אלקטרוני: 
npro2097@gmail.com
  1. דף הבית
  2. /
  3. מאמרים
  4. /
  5. עוד על פרגולות
  6. /
  7. פרגולות עץ

פרגולות עץ

פרגולות עץ הינן הפרגולות הפופולריות ביותר לחצרות בתים ובעלי עסקים. הן מספקות הגנה מפני השמש בימים החמים של הקיץ ומפניי הגשם בימי החורף הגשומים , מקום נעים ורגוע להינות ממנו .

יתרונות של פרגולת העץ:

עמידות : העץ הינו חומר עמיד שיכול להחזיק לטווח הארוך .
אסתטיקה : העץ הינו חומר טבעי בעל מראה אסתטי שנעים לשהות בו .
גמישות העיצוב : את פרגולות העץ ניתן לעצב במגוון צורות וגדלים כך שניתן להתאימו לכל חלל חיצוני בין אם זה בחצר הבית , חצר בית העסק או מרפסת .
עלות:  העלות הינה זולה מאשר בניית פרגולה מחומרים הכוללים מתכת או אלומיניום .

מיקומים אפשריים לפרגולות:

1. חצר : החצר הינה המקום המושלם לפרגולה מעץ המאפשר להירגע ולהינות מהנוף בחוץ . הפרגולה בחצר יכולה לשמש כמקום אכילה , ישיבה , קריאה או סתם מקום שניתן להירגע בו ולהינות מהאוויר הצח .
2. מרפסת : פרגולה במרפסת הינה דרך נהדרת להרחיב את החלל הפנימי של הבית אשר יכול לשמש כמקום מפגש של כל המשפחה לארוחות משפחתיות או סתם ישיבה מהנה .
3. מרפסות / חצרות בתי עסקים : בעונת הקיץ החמה פרגולה יכולה לשמש כמקור צל מושלם המאפשר לשבת בחוץ ובכל זאת להינות מהיציאה עם החברים , בעונת החורף הגשומה הפרגולה יכולה לשמש כהגנה מפניי הגשם ונותנת למבלים תחושה של הגנה והנאה מהיציאה .
כאשר בוחרים פרגולה מעץ חשוב לקחת כמה דברים בחשבון :
גודל הפרגולה : חשוב להתאים את הפרגולה למרפסת/ חצר שאנו רוצים למקמה .
תקציב: חשוב שנקבע את התקציב מראש לפניי שמתחילים לבנות את הפרגולה 
עיצוב: חשוב שנתאים את עיצוב הפרגולה בהתאם לסגנון העיצוב של הבית / בית העסק ושיספק עבורינו את הצרכים להם אנו בונים את הפרגולה .

לסיכום,

פרגולות העץ הינן פתרון עיצובי פופלרי במיוחד לבית ולחצר אשר מגנות מפניי שינוי מזג האוויר בכל עונות השנה , על ידי בחירת הפרגולה הנכונה בעבורינו נוכל להינות ממקום נוסף ונעים שישאפשר לנו להינות מהבחוץ לטווח הארוך .

פרגולות עץ
טואול - בניית אתרים