טלפון

מספר טלפון ליצירת קשר: 


שעות פתיחה
19:00 - 08:00
לא בשבת


דואר אלקטרוני
כתובת דואר אלקטרוני: 
npro2097@gmail.com
  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. עוד על פרגולות
  4. פרגולות עץ: כך תבצעו את הבחירה הנכונה

פרגולות עץ: כך תבצעו את הבחירה הנכונה

בעת בה אנו מדברים על פרגולות עץ, הרי שמדובר על קבוצה שלמה של פתרונות הצללה שונים אשר עשויים מסוגי עץ שונים. למעשה, מדובר על פרגולות המתלוות אל קו עיצובי מרשים במיוחד ובשילוב קירוי מתאים, יעניקו לכם פתרון מושלם, בין אם לצורך הגנה מפני הגשם ובין אם קרני השמש. על כן, במטרה לוודא כי אתם אכן ניחנים בפני בחירה מוצלחת יותר מתוך מגוון רחב של פרגולות עץ, ריכזנו עבורכם למאמר הבא את סוגי העץ השונים שתוכלו למצוא בשוק המודרני של היום:


• עץ אורן פיני - אחד הבחירות הפופולריות ביותר כאשר מדובר על פרגולות עץ. למעשה, מדובר על עץ שצבוע בגווני צהוב אדמדם, גוון המשתמש בקלות עם כל קו עיצובי ומעניק לפרגולה מראה עיצובי עדין במיוחד. עץ האורן הפיבי הוא יחסית זול, כאשר התחזוקה היום יומית שלו פשוטה במיוחד, אך באותה נשימה, חשוב לציין כי הוא מחייב בחידוש לאחר פרק זמן של חמש שנים. 


• עץ ארז - בדומה לעץ האורן, גם עץ הארז שייך למשפחת העצים המחטניים, בעוד כי עץ הארז מתאים במיוחד לפרגולות המגיעות ממערב ארצות הברית. זאת בעוד כי החלק העמיד ביותר הוא למעשה הליבה האדומה שלו ופרגולות שכאלה, יכולות להחזיק אף 10 שנים מבלי הצורך בחידוש. 


• עץ איפאה - עץ עמיד במיוחד בגוון חום ערמוני. בעץ האיפאה ניתן להשתמש גם בתור חיפוי עץ במטרה ליצור פרגולות אשר משתלמות עם העיצוב של הקירות עליהם הן נשנעות. על כן, חשוב לציין כי מדובר על אחד מסוגי העץ היקרים ביותר. 


• עץ גושני - בחירה נפוצה נוספת שבאה לידי ביטוי בתוצר של טכניקת הקצאה אשר יוצאת קורות עבות, גדולות ויפות במיוחד, המתאימות לאווירה יוקרתית ומפוארת. 

פרגולות עץ: כך תבצעו את הבחירה הנכונה

מאמרים מומלצים

בין אם כבר גיבשתם את ההחלטה ואתם יודעים איזה פרגולת עץ לבית אתם מזמינים, ניתן לומר בצורה חד משמעית כי כאן לא מסתכמת ההתלבטות שלכם
תחילה, אפשר לומר בצורה חד משמעית כי בניית פרגולת עץ היא פעולה נפוצה במיוחד בקרב בתי קרקע פרטיים ברחבי מדינת ישראל שכן, הן מאפשרות הצללה של החלל הפתוח והגנה מול תנאי האקלים המשתנים
logo בניית אתרים