מספר טלפון ליצירת קשר: 


24 שעות ביממה
לא בשבת


כתובת דואר אלקטרוני: 
npro2097@gmail.com
  1. דף הבית
  2. /
  3. מאמרים
  4. /
  5. עוד על פרגולות
  6. /
  7. תחזוקה של פרגולת עץ: כל מה שצריך לדעת

תחזוקה של פרגולת עץ: כל מה שצריך לדעת

לעיתים קרובות בעת בה אנשים בוחרים לבנות פרגולות עץ בחלל הגינה שלהם, בוחרים אותם אנשים להתמקד בתהליך הבנייה ושוכחים לא פעם להתעניין בכל הסובב סביב תחזוקתה העתידית של הפרגולה. זאת בעוד כי הסיבה לכך היא דיי מוצדקת, בעקבות העובדה כי ברוב המוחלט של המקרים התחזוקה לא תהיה סבוכה במיוחד.


על כן, תחזוקה של פרגולות עץ היא לא דבר מורכב במיוחד אך באותה נשימה חשוב להבין כיצד משפיע האקלים במדינת ישראל על הפרגולות שלנו. פרגולות עץ הן למעשה מוצר החושף את עצמו לקרני השמש והגשמים בכל השנה וכן, עליכם לזכור כי מדובר על חומר גלם אורגני אשר משתנה ומתבלה בהתאם לתנאי מזג האוויר המשתנים. כך למשל, פרגולות עץ נוטות להתייבש בעונת הקיץ, דבר הבא לידי ביטוי בהופעת סדקים, צבע דהוי וכיוצא בכך. 

קורות חשופות לשמש: כך תבצעו תחזוקה נכונה

התחזוקה המרכזית של פרגולות היא כוללת במסגרתה תהליך של חידוש צבע. זאת בעוד כי הצבע הוא למעשה הפרמטר העיקרי אשר מסייע בשמירה על קורות העץ של הפרגולה ומגן עליהם מפני נזקים שעשויים להתלוות אל תנאי מזג האוויר.


כמו כן, צבע לעץ מחזיק באפשרות להגן על העץ לאורך פרק זמן ארוך וממושך אך לאחר תקופה של זמן מה בו הצבע יתחיל לאבד מיעילותו, הרי שיהיה עליכם לחדש אותו בשנית במטרה לשמור על תחזוקה תקינה של הפרגולה שלכם. כמו כן, במטרה לבצע חידוש צבע לפרגולה, תהליך שחשוב לבצע אחת למספר שנים בהתאם לבלאי הפרגולה, כל אשר יהיה עליכם לעשות הוא לנקות ביסודיות את קורות הפרגולה מאבק ולכלוך.

מאמרים מומלצים

לא מפסיקים לחשוב על בניית פרגולה מעץ בחצר הבית שלכם? ובכן, אין צל של ספק כי מדובר על חלום של רבים, במיוחד כאשר מדובר על פרגולה הממוקמת בבית פרטי עם חצר גדולה ומרווחת במיוחד.
על מנת לוודא שהייה נעימה ונוחה בחלל המרפסת או לחילופין בחלל החצר בבית שלכם, שהייה כזו שלא תהיה מושפעת ממזג האוויר, בין אם מדובר על גשמי החורף ובין אם מדובר...
הבוקר של כולנו מתחיל בחלל הפתוח של החצר הפרטית, בוקר בו אנו מעוניינים לספוג מעט מקרני השמש ולאחר מכן מיד יוצאים לעבודה.
טואול - בניית אתרים