מספר טלפון ליצירת קשר: 


24 שעות ביממה
לא בשבת


כתובת דואר אלקטרוני: 
npro2097@gmail.com
  1. דף הבית
  2. /
  3. מאמרים
  4. /
  5. בניית פרגולות
  6. /
  7. 10 טיפים לעיצוב הגינה שלכם

10 טיפים לעיצוב הגינה שלכם ע"י בניית פרגולה

1. וודאו כי אתם משתמשים בצמחים - אין כל ספק כי כלל הגינות ברחבי המדינה מתחילות קודם כל בצמחים המקיפים אותה ועל כן, מוטב כי נשקיע במידה רבה בכל הנוגע לכך ולא נזניח אותם על מנת לשמור על מראה אסתטי ועוצר נשימה. 

2. רהיטי הגן - לצד המצחים אשר אנו ממקמים מסביב לגינה שלנו חשוב כי נזכור כי ישנה משמעות גדולה לשאלה של איזה רהיטי גן נציב בגינה שכן, מוטב כי לא נקל ראש כאשר נדבר על בחירת רהיטי גינה. 

3. הקימו פרגולה מפני הגשם והשמש - במידה ואתם מעוניינים לבצע שימוש בגינה לאורך כל ימות השנה מוטב כי תתקינו פרגולה אשר תעניק לכם הגנה מקרני השמש בעונות הקיץ ומהגשמים הנוטפים בעונות החורף. 

4. קחו השראה מאחרים - אל תהססו ללכת אל החברים או השכנים שלכם על מנת לקבל נקודת מבט נוספת בכל הנוגע לעיצוב הגינה שלכם אלא להפך, כך למעשה תוכלו להעשיר את מידת העיצוביות בחלל הגינה שלכם. 

5. היעזרו במעצב גינות - מוטב שתבינו מוקדם ככל הניתן כי עיצוב גינות עשוי להיות תהליך ארוך ומורכב,  במידה ואתם מעוניינים לחסוך מכם את הכאב ראש הזה תוך הבטחה כי תקבלו את הגינה המושלמת.

6. השקייה - בעונת הקיץ במדינת ישראל ניתן לומר באופן חד משמעי כי ישנה חשיבות עצומה למידת ההשקייה שלכם בגינה, עקב מזג האוויר הקיצוני. 

7. תכננו הכל - יש לציין כי תכנון מקדים עשוי להוות גורם משמעותי בהבטחת הצלחה בעיצוב הגינה שלכם.

8. תכננו מקום לאירוח - גינה היא אחד החללים המושלמים למטרות אירוח של חברים ובני משפחה ולכן מוטב שנשמור מקום במיוחד לאירוח.

9. תקציב - בעת בה אתם מתכננים את הגינה מוטב כי תחליטו על תקציב ברור מראש שעל פיו תפעלו.

10. המשיכו במחקר - על מנת להבטיח כי אתם בדרך לגינה האידיאלית שלכם, אף מומלץ כי תמשיכו לחקור בכל הנוגע לעיצוב הגינה שלכם.

10 טיפים לעיצוב הגינה שלכם עי בניית פרגולה

מאמרים מומלצים

מיותר לציין כי בעידן המודרני בו אנו חיים קיים מגוון רחב של אפשרויות המהוות פתרונות הצללה עבור חלל הגינה, החצר או לחילופין המרפסת
תחילה, יש לציין כי פרגולות העשויות עץ מגיעות בשתי צורות מרכזיות, כאשר הצורה הראשונה הינה פרגולה עומדת והשנייה הינה פרגולה תלויה מעץ
התקנה של פרגולת עץ למרפסת היא לא התקנה כל כך שונה מהתקנה סטנדרטית של פרגולה בגינה, אך באותה נשימה ניתן לומר כי ישנם מספר פרמטרים חשובים שיש לקחת בחשבון
טואול - בניית אתרים