טלפון

מספר טלפון ליצירת קשר: 


שעות פתיחה
19:00 - 08:00
לא בשבת


דואר אלקטרוני
כתובת דואר אלקטרוני: 
npro2097@gmail.com
  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. בניית בתי עץ
  4. תכנון ובניית בתי עץ

תכנון ובניית בתי עץ


אם הגעתם לכאן אתם כנראה מתעניינים בבניית עץ, צפויה לכם חוויה מרתקת של בנייה בסופה יתקבל מבנה עץ עם אווירה ביתית, חמימות והרבה קסם. תכנון ובניית בתי עץ צוברת בשנים האחרונות תאוצה בישראל, יותר ויותר בעלי שטחים פרטיים בוחרים להקים מבנים מעץ מלא. הם נהנים מיתרונות רבים, עם הצוות המקצועי של נ. פרויקטים הם נהנים גם מעבודה איכותית, עמידות, חומרי גלם מצוינים ומענה מלא לכל שאלה.


למה כדאי לבחור בניית בתי עץ גם בישראל?

בכל רחבי העולם, בניית בתי עץ נפוצה מאוד, רוב הבתים הפרטיים בארצות הברית ובאוסטרליה עשויים עץ מלא, בתי עץ מלא מתאימים לאזורי אקלים חמים ואזורים קרים מאוד. גם בישראל ניתן לבנות באמצעות עץ בתי מגורים, היום בישראל אנו נתקלים בעיקר בצימרים ומבני נופש עשויים עץ מלא, אך אין כל סיבה שלא נוכל להתגורר בתוך מבנה דומה לצימר, כמה פעמים רציתם לעבור לגור בצימר? עכשיו יש לכם הזדמנות להגשים את החלום. תכנון צימרים נכון עשוי לעזור לכם בהקלת המשימה.


אפשרות לחסכון באנרגיה – בנייה ירוקה

בניית בתי עץ מביאה עמה בידוד תרמי המאפשר לדיירים צמצום בצריכת החשמל למטרת חימום או קירור המבנה. קורות העץ מביאות עמן יכולות בידוד טובות הרבה יותר בהשוואה ליכולות הבידוד של לוחות הבטון המאפיינים את רוב הבנייה התעשייתית המודרנית בישראל.
שימו לב, עם בניית בתי עץ תסבלו הרבה פחות מתופעות של רטיבות וטחב, אם חשבתם כי דווקא העץ יביא הרבה יותר רטיבות תופתעו לגלות כי אין זה כך. עם בתי עץ ישנה תחזוקה מינימלית, את קירות העץ יהיה עליכם לבצוע אחת למספר דנים ולא יותר. אם בחרתם קורות עץ איכותי שעבר תהליכים של אימפרגנציה לאיטום תוכלו להיות בטוחים שהבית שלכם מוגן מפני יובש, עובש, ריקבון ומזיקים. בעלי בתים מעץ בישראל מספרים על אחזקה זולה יותר בהשוואה לבתים עשויים בטון.

בנייה אקולוגית לשמירה על איכות הסביבה עם נ. פרויקטים

תכנון ובנייה עם עץ היא בנייה ירוקה, העבודה מתבססת על חומר גלם קיים בטבע וכך אנו מצמצמים את הצורך בייצור בטון ושאר חומרי בנייה לא טבעיים. עם בניית בתי עץ יש פחות זיהום אוויר, פחות ייצור מזהם ופחות בזבוז של מים.
תכנון ובניית בתי עץ

מאמרים מומלצים

התקנה של פרגולת עץ למרפסת היא לא התקנה כל כך שונה מהתקנה סטנדרטית של פרגולה בגינה, אך באותה נשימה ניתן לומר כי ישנם מספר פרמטרים חשובים שיש לקחת בחשבון
logo בניית אתרים