מספר טלפון ליצירת קשר: 


24 שעות ביממה
לא בשבת


כתובת דואר אלקטרוני: 
npro2097@gmail.com
  1. דף הבית
  2. /
  3. מאמרים
  4. /
  5. בניית בתי עץ
  6. /
  7. עבודות עץ

עבודות עץ


שימוש בעץ מלא לעיצוב הבית מכניס אל הבית מראה כפרי, ביתי וחמים. אנו מזמינים אתכם ליהנות מעבודות עץ איכותיות המתבצעות על ידי צוות מקצועי המכיר היטב את תכונות העצים ואת שיטות העבודה הנחוצות למיצוי הפוטנציאל הגלום בעץ.

מפגש של עיצוב ואיכות

רהיטי עץ מלא עמידים למשך תקופה ארוכה מאוד, אפשר לעשות שימוש ברהיטי העץ גם במשך עשרות שנים. כל עוד הרהיט איכותי והעץ עבר את טיפולי האיטום הדרושים ומעט טיפולי תחזוקה שוטפים, התוצאה תהיה עמידות במשך עשרות שנים. עץ מלא הוא חומר גלם נוח מאוד לעיצוב, נגרים מקצועיים מצליחים להפיק את המיטב מכל קורת עץ. עבודות עץ לבית נפגוש תוך בניית בתי עץ, בניית פרגולות, ריצוף פרקט, חיפוי קירות, בניית רהיטים ושאר אלמנטים של עיצוב. 

העץ המלא אף פעם לא יוצא מהאופנה, גם רהיטי עץ ישנים אפשר יהיה לחדש ולהפוך מודרניים ויפים. רהיטי עץ בעלי מראה מיושן מבוקשים מאוד בעיצוב הבתים המודרניים. עבודת עץ מקצועית תוכל לשמש אתכם במשך שנים רבות, העץ הוא חומר הגלם היחיד אשר אף פעם לא יוצא מהאופנה. העץ תמיד עכשווי, תמיד מתאים לרוח התקופה ותמיד שומר על האיכויות המיוחדות שלו.

מאפיינים של עבודות עץ מקצועיות - מה אנחנו מציעים?

א. היכרות עם כל סוגי העצים הקיימים בשוק למטרת בחירה נכונה של סוג העץ לכל פרויקט. יש לזכור כי לכל עץ תכונות משלו כמו התכווצות והתרחבות, דרישות תחזוקה ושימושים מומלצים.
ב. עבודות עץ דורשות ידע מקדים, הבנה וניסיון בעבודה עם עץ. חוסר ניסיון יבוא לידי ביטוי בבחירה לא מתאימה של סוג העץ. המקצועיות היא המאפשרת את התוצאות הטובות ביותר.
ג. עיצוב מודרני תוך שימוש בצבעים לצביעת עץ, שילוב של חומרי גלם נוספים כמו זכוכית או ברזל. עבודה עם עץ פותחת בפניכם קשת רחבה של הזדמנויות עיצוב ופיתוח לבית.
שירותי אישי, תכנית בנייה בהתאמה אישית ומענה מקצועי מלא תוך מתן תעודת אחריות לעבודה.
עבודות עץ

מאמרים מומלצים

ידעתם כי 90% מהבתים הפרטיים באוסטרליה, רוסיה הקרה וגם ארצות הברית בנויים עץ? העץ הוא חומר גלם וותיק המלווה את האדם מזה שנים רבות, חומר גלם איכותי, עמיד, נוח לעבודה וזמין
היום כמעט בכל בית פרטי או בית עם מרפסת גדולה נמצא פרגולה עשויה עץ, פרגולות עץ עדיין מובילות בתחום מתקני ההצללה. רוב הישראלים מעדיפים מזה שנים רבות לבחור פרגולה עשויה עץ
אם הגעתם לכאן אתם כנראה מתעניינים בבניית עץ, צפויה לכם חוויה מרתקת של בנייה בסופה יתקבל מבנה עץ עם אווירה ביתית, חמימות והרבה קסם. תכנון ובניית בתי עץ צוברת בשנים האחרונות תאוצה בישראל
טואול - בניית אתרים