מספר טלפון ליצירת קשר: 


24 שעות ביממה
לא בשבת


כתובת דואר אלקטרוני: 
npro2097@gmail.com
  1. דף הבית
  2. /
  3. מאמרים
  4. /
  5. בניית פרגולות
  6. /
  7. למה פרגולות עץ עדיפות על פרגולות אלומיניום?

פרגולות עץ או אלומיניום?

מעבר לכל הנוגע בנושא העיצוב, ישנה שאלת המחיר ועלויות התחזוקה השונות. במידה ואתם מתלבטים בין אלומיניום לעץ עבור הפרגולה החדשה שלכם למרפסת, גינה או לחילופין חגג שלכם, הנה מספר דברים שמוטב שתיקחו בחשבון על מנת להבטיח כי אתם מבצעים את הרכישה האידיאלית אשר תענה על כלל הצרכים האישיים שלכם.

בשונה מפרגולה העשויה מאלומיניום ,פרגולה אשר עשויה מעץ הינה פרגולה אשר דורשת תחזוקה, אך ניתן לציין כי מדובר בפרגולה המלווה בהשקעה כספית הגיונית הרבה יותר. לכן, בעת בה אתם מתלבטים בין הבחירה בפרגולה מאלומיניום ופרגולה מעץ, מוטב כי תקחו בחשבון לא רק את נושא העיצוב ועלויות התחזוק, אלא גם עלויות ההקמה עצמן אשר עשויות להוות הבדל משמעותי בכל הנוגע לביצוע הרכישה שלכם. 

פרגולה העשויה עץ אורן

מדובר למעשה בפרגולה אשר נחשבת באחת הפרגולות היעילות ביותר ביחס לתמורה הכספית, שכן מדובר בפרגולה אשר כרוכה בהשקעה כספית נמוכה ביחס לשאר הדגמים המוצעים בשוק ועלות ההקמה שלה נעה בין 550 ל-750 שקלים למטר מרובע. מדובר למעשה בפרגולה תלויה העשויה מעץ אורן בהיר. חשוב לציין כי המחיר כולל את ביצוע התקנת השלד אך לא כולל את עלויות החיפוי של הפרגולה. 

פרגולה העשויה עץ טבעי


פרגולה אשר עשויה מעץ טבעי הינה פרגולה אשר עשויה מעץ גושני וניכר כי הינה כרוכה בעלויות כספיות גבוהות יותר. חשוב לציין כי ההפרש במחיר נזגר בהתאם לסוג העץ והעובי שלו. עבור רכישה של פרגולה הכוללת קורות בגודל של 15/15, ברוב המוחלט של המקרים אתם עשויים לשלם בין 600 ל-800 שקלים למטר מרובע, בעת בה המחיר מתייחס לפרגולה על עמודה ולא לפרגולה המעוגנת לקיר. 
פרגולות עץ או אלומיניום?

מאמרים מומלצים

לא מפסיקים לחשוב על בניית פרגולה מעץ בחצר הבית שלכם? ובכן, אין צל של ספק כי מדובר על חלום של רבים, במיוחד כאשר מדובר על פרגולה הממוקמת בבית פרטי עם חצר גדולה ומרווחת במיוחד.
על מנת לוודא שהייה נעימה ונוחה בחלל המרפסת או לחילופין בחלל החצר בבית שלכם, שהייה כזו שלא תהיה מושפעת ממזג האוויר, בין אם מדובר על גשמי החורף ובין אם מדובר...
לעיתים קרובות בעת בה אנשים בוחרים לבנות פרגולות עץ בחלל הגינה שלהם, בוחרים אותם אנשים להתמקד בתהליך הבנייה ושוכחים לא פעם להתעניין בכל הסובב סביב תחזוקתה העתידית של הפרגולה
טואול - בניית אתרים