טיפים להתקנת פרגולות

פרגולה אסתטית מהווה בונוס משמעותי עבור כל בית. היא מעניקה לנו צל בחלל החצר, היא הופכת את האירוח בחוץ למהנה ונעים יותר ואף מעניקה שדרוג עיצובי לכלל חלל הבית והחצר בפרט. אך כמו כל פריט חשוב אחר - ניתן לומר כי קיים מגוון רחב בשוק. שכן, לכל פרגולה יתרונות וחסרונות משלה ומוטב כי תבטיחו שאתם מכירים את כלל הסוגים והדגמים השונים המוצעים בשוק על מנת לבצע את הרכישה האידיאלית והנכונה ביותר עבור החצר שלכם. ריכזנו עבורכם מספר טיפים חשובים שיש להתייחס אליהם טרם ביצוע התקנת פרגולות:

גובה

התקן סטנדרטי עבור גובה של פרגולה יהיה בממוצע סביב 2.3 לבין 2.5 מטר מעל פני הקרקע. מומלץ כי תמדדו את המרחק הנ"ל מראש על מנת לוודא ולמנוע מצב בוא הפרגולה תתנגש בחלונות או בפרטים שונים אחרים כמו עיצובים בולטים וכדומה. 

יציבות

חשוב לציין כי מנגד לדעה הנפוצה, פרגולה בעלת ארבע רגליים יציבה פחות ביחס לפרגולה אשר אחת מהצלעות שלה נשענת על גבי הקיר, וזו השנייה חייבת בתחזוקה מיוחדת על מנת לייצב אותה על גבי הקיר. התאימו את דגם הפרגולה הרצוי אל דרך הייצוב בה תבחרו.

קרקע

פרגולה אשר מוקמת על גבי בטון שונה באופן קיצוני מפרגולה אשר ממקומת על גבי דשא או לחילופים דק העשוי עץ. מוטב כי תחליטו על סוג החומר הגלם בהתאם לסוג הקרקע העומדת לרשותכם - ניתן לומר כי פרגולות העשויות עץ עלולות להינזק בעמידה לצד צמחייה לאור העובדה שיש מספר רב של מזיקים שונים באזור, בעת בה פרגולות אשר נמצאות על גבי רצפה העשויה מבטון חייבות בהברגה מיוחדת אשר תצמיד אותם אל הרצפה. 
טיפים להתקנת פרגולות

מאמרים מומלצים

ניתן לומר בצורה חד משמעי כי העץ הטבעי צובר תאוצה משמעותית בתעשיית האדריכלות יחד עם חלוף השנים האחרונות. לא מעט צרכנים נוטים לבצע שימוש בעץ במטרה לבצע חיפויי קישור...
logo בניית אתרים