מספר טלפון ליצירת קשר: 


24 שעות ביממה
לא בשבת


כתובת דואר אלקטרוני: 
npro2097@gmail.com
  1. דף הבית
  2. /
  3. מאמרים
  4. /
  5. בניית פרגולות
  6. /
  7. הקמת פרגולה מעץ

הקמת פרגולה מעץ

היום כמעט בכל בית פרטי או בית עם מרפסת גדולה נמצא פרגולה עשויה עץ, פרגולות עץ עדיין מובילות בתחום מתקני ההצללה. רוב הישראלים מעדיפים מזה שנים רבות לבחור פרגולה עשויה עץ, הפרגולות הפכו לחלק בלתי נפרד מעיצוב הגינה.


האם צריך היתרי בנייה?

בעבור כל עבודת בנייה אותה תרצו לבצע בבית עליכם לקבל היתר בנייה, אם תרצו להתקין פרגולה בגינה או על גג הבית יהיה עליכם להגיש בקשה לקבלת היתרי בנייה ואישורים מתאימים מהרשויות המקומיות. שימו לב, היום כבר מתאפשרת גם בניית פרגולה מעץ או התקנה של מתקני הצללה אחרים בבית ללא קבלת היתרי עבודה. אנו נסביר עוד על היתרי הבנייה והצורך בהם או העדר כל צורך בהם בהתאם להיקף העבודה וסוג המבנה. כדאי לדעת כי לכל רשות מקומית הנחיות ותקנות משלה.


האם ניתן לעשות זאת בעצמי?

הקמת פרגולה מעץ היא משימה למקצוענים, אין מדובר במלאכת בנייה אותה תרצו לבצע בעצמכם. הדרך הטובה, המהירה והבטוחה ביותר להתקין פרגולה בבית היא פנייה אל אנשי מקצוע, הצוות המקצועי של נ. פרויקטים ילווה אתכם לכל אורך הדרך, ידריך על קבלת היתרי בנייה במידת הצורך, יציג תכניות להקמת הפרגולה, יסביר על חומרי הגלם וימליץ על הקמת הפרגולה הטובה ביותר בעבורכם.

טיפים שימושיים להקמת פרגולה בבית

רגע לפני שמתחילים כדאי יהיה לבחון את הנחיות הרשות המקומית אליה אתם שייכים, כך תדעו אלו מסמכים עליכם להציג ומתי תתבקשו להגיש בקשה לקבלת היתרי בנייה. דגש נוסף עליכם לשים על מדידה נכונה של השטח, אם יש בתמונה אדריכל או מעצב כדאי להתייעץ עמם בבחירת סוג הפרגולה, עיצוב והתאמתה לעיצוב הגינה והנוף.

העץ המומלץ לבניית פרגולות הוא עץ איכותי עם איטום ברמה גבוהה, עץ שאינו סופג נוזלים ולחות. בחירה נכונה של עץ מתאים תבטיח לכם פרגולה עמידה ואיכותית למשך תקופה רבה. כדאי לזכור כי פרגולה לא מחליפים בכל שנה וגם לא בכל 5 שנים, זה הזמן להשקיע בבחירת עץ איכותי.
הקמת פרגולה מעץ

מאמרים מומלצים

תחילה, יש לציין כי פרגולות העשויות עץ מגיעות בשתי צורות מרכזיות, כאשר הצורה הראשונה הינה פרגולה עומדת והשנייה הינה פרגולה תלויה מעץ
מיותר לציין כי יחד עם חלוף השנים האחרונות, פרגולות עץ הפכו לבחירה הנפוצה ביותר בקרב הצרכנים השונים ברחבי מדינת ישראל ובעולם בכלל
ניתן לומר בצורה חד משמעי כי העץ הטבעי צובר תאוצה משמעותית בתעשיית האדריכלות יחד עם חלוף השנים האחרונות. לא מעט צרכנים נוטים לבצע שימוש בעץ במטרה לבצע חיפויי קישור...
טואול - בניית אתרים