מספר טלפון ליצירת קשר: 


24 שעות ביממה
לא בשבת


כתובת דואר אלקטרוני: 
npro2097@gmail.com
  1. דף הבית
  2. /
  3. מאמרים
  4. /
  5. דקים
  6. /
  7. הקמת דקים

הקמת דקים

מחפשים ריצוף איכותי לחצר הבית? ריצוף שיחזיק מעמד למשך שנים רבות ויישאר יפה ואפנתי? ההמלצה שלנו היא אחת, הקמת דקים היא הפתרון הנכון ביותר בעבורכם. ריצוף דקים מקצועי של נ פרויקטים יספק גם לכם מראה טוב למשך שנים. הסוד לשימוש ארוך שנים באותה הקמת דקים הוא בחירת עץ איכותי, עבודה מקצועית וביצוע פעולות תחזוקה בסיסיות לריצוף הדקים אחת לשנה.


אלו עצים טובים להקמת דקים?

רגע לפני שאתם בוחרים את העצים הראשונים שנקרים בדרככם כדאי לדעת שלא כל סוגי העצים מתאימים להקמת דקים. עליכם לבחור עץ עם תכונות מתאימות, עץ חזק ועמיד שמתאים לסביבה חיצונית ומסוגל לשאת בתנאי האקלים בישראל. עץ מלא הוא חומר גלם איכותי מאוד, עליכם לדעת כיצד לעשות בו שימוש נכון, איך לשמר אותו ואיך לבחור אותו. זהו השלב בו אנחנו נכנסים לתמונה עם הרבה ניסיון וידע מקצועי. שימו לב, התחזוקה הדרושה לדקים פשוטה מאוד, אין כל סיבה לדאגה, אנו נסביר הכול ונענה על כל השאלות במעמד ההתקנה.


הקמת דקים עם עץ אורן

עץ האורן זוכה לפופולריות רבה בישראל, מדובר בעץ נוח לעבודה, רך וגם לא יקר. טרם הכנת לוחות הדק העץ עובר תהליכי חיטוי ואיטום למניעת חדירה של מזיקים ונוזלים אל תוך העץ. התהליכים האלו אותם עובר העץ חשובים מאוד לעמידות הריצוף בעתיד. עצי אורן מיובאים לישראל באופן קבוע תוך הקפדה על איכות גבוהה, העצים מיובאים מרוסיה או פינלנד.


הקמת דקים עם עץ איפאה

האיפאה הוא עץ טרופי המגיע לישראל מאזור מרכז ארצות הברית או דרום אמריקה, מדובר בעץ עם תכונות של עמידות, צפיפות גבוהה, משקל כבד ואיכות. בניית מעץ איפאה תחזיק מעמד למשך תקופה ארוכה, העץ עמיד מאוד גם בתנאי מזג אוויר קשים.


חידוש ריצוף דקים

דקים עשויים עץ מלא נשחקים באופן טבעי עם השנים, השחיקה מופיעה בשל תנאי מזג האוויר, שימוש, חבלות וכן הלאה. כדאי לדעת כי כל עוד מדובר בריצוף דקים איכותי ועמיד אפשר יהיה לבצע פעולות חידוש ולהשיג תוצאות מצוינות. החידוש מתבצע תוך שיוף השכבה העליונה וחשיפת שכבה דשה ונקייה, ניקוי עם לחץ מים וצביעה מחדש של הדקים.
הקמת דקים

מאמרים מומלצים

תחילה, יש לציין כי פרגולות העשויות עץ מגיעות בשתי צורות מרכזיות, כאשר הצורה הראשונה הינה פרגולה עומדת והשנייה הינה פרגולה תלויה מעץ
מיותר לציין כי יחד עם חלוף השנים האחרונות, פרגולות עץ הפכו לבחירה הנפוצה ביותר בקרב הצרכנים השונים ברחבי מדינת ישראל ובעולם בכלל
ניתן לומר בצורה חד משמעי כי העץ הטבעי צובר תאוצה משמעותית בתעשיית האדריכלות יחד עם חלוף השנים האחרונות. לא מעט צרכנים נוטים לבצע שימוש בעץ במטרה לבצע חיפויי קישור...
טואול - בניית אתרים