בניית צימרים עשויים עץ


עץ משמש את בני האדם לבניית בתים מזה אלפי שנים, בכל רחבי העולם ישנה בניית בתי עץ המשתלבת נהדר עם מזג האוויר הקר של אירופה או סקנדינביה ועם מזג האוויר החם במדינות המזרח הרחוק. בניית בתי עץ משמשת בישראל למטרת מגורים, למטרת הקמת צימרים ושאר פתרונות נופש. בית עץ בכפר מוקף צמחייה ירוקה תחת שמיים כחולים יהיה המקום בו תוכלו להירגע ולשכוח את כל הצרות.

עקרונות של צימרים עשויים עץ

א. שימוש נכון בחומרי הגלם תוך בחירה נבונה של סוגי העצים.

ב. איטום העצים למניעת חדירת לחות ומזיקים אל סיבי העץ.

ג. עבודת בנייה המתבססת על תכנית אדריכלית מפורטת ומחמירה.

ד. התקנה נכונה של צנרת מים, חשמל וגם חימום.


עבודת בנייה מקצועית היא זו שתאפשר לכם לישון טוב בלילה, בניית בתי עץ היא מקצוע לכל דבר, את בניית הבית שלכם או צימר כמקור פרנסה תפקידו רק בידי המקצוענים. חשוב להדגיש כי גם כאשר מדובר בבנייה של מבנה פשוט וסטנדרטי, יהיה עליכם לבסס את העבודה על תכנית מקצועית, ייעוץ אדריכלי ורכישת חומרי הגלם הטובים ביותר.

מה אנחנו מציעים?

כל עבודות הבנייה מתבצעות על ידי צוות מקצועי המחזיק בניסיון הדרוש לעבודה עם עץ, בניית תשתיות בתים חזקות ומתן מענה לכל פנייה מקצועית. השירות האישי מלווה את החברה מיום הקמתה, כל לקוח יזכה לליווי מקצועי מלא כאשר התהליך מנוהל תוך שקיפות מלאה. מלאכת בניית בתי עץ כוללת גם את הנחת רצפת העץ בבית תוך שימוש ברשתות ברזל, ציפוי קירות פנימיים, התקנת גג הבית, התקנת מערכת חשמל ואינסטלציה וגם מענה מקצועי למיגון המבנה.


בניית צימרים עשויים עץ

צימרים עשויים עץ טבעי מביאים עמם אווירה רומנטית קסומה ונעימה, העץ הטבעי מקנה תחושת חמימות. בנייה של צימרים מתרכזת באזור הצפון תוך עלייה בביקוש לצימרים גם באזור השרון, הרי ירושלים ואזור המרכז. אנו מספקים שירותים בכל רחבי הארץ, נשמח להציג עבודות קודמות מוצלחות, צימרים רומנטיים ושאר בקתות עץ למטרת מגורים או קיט נבנו על ידי הצוות בהצלחה. איכות העבודה באה לידי ביטוי בעמידות, עיצוב חיצוני ונוחות השימוש.
בניית צימרים עשויים עץ

מאמרים מומלצים

ניתן לומר בצורה חד משמעי כי העץ הטבעי צובר תאוצה משמעותית בתעשיית האדריכלות יחד עם חלוף השנים האחרונות. לא מעט צרכנים נוטים לבצע שימוש בעץ במטרה לבצע חיפויי קישור...
logo בניית אתרים