בניית בקתות עץ

בקתות עץ הם פתרון אירוח מאוד פופולרי בישראל, הביקוש הרב לבקתות עץ מעודד את בני המושבים ובעלי שטחים פרטיים בהקמת צימרים זוגיים או משפחתיים בשטחם. יחד עם הביקוש התעוררה גם תחרותיות גבוהה בין בעלי הבקתות, בכדי למשוך את הנופשים ולשכנע אותם לבחור דווקא בצימרים שלכם כדאי להשקיע בעיצוב המבנה והמתחם כולו. בקתות עץ רומנטיות מבודדות ושאר מבנים עשויים עץ זוכים להצלחה רבה, הנופשים הישראלים מחפשים לשבור את סביבת הבטון העכור המקיפה אותם בחיי השגרה עם מבנים כפריים עשויים עץ טבעי.


בניית עץ מעוררת בישראלים תחושה של חו"ל וכפר, היא שוברת להם את שגרת העיר ומביאה עמה תחושת רוגע קסומה. סקרי השוק מגלים כי צימרים מעץ מוקפים צמחייה ירוקה זוכים לפופולריות גדולה יותר,  בניית צימרים מעץ תהיה השקעה כלכלית נבונה בטווח הארוך.


אפשרויות בניית בקתות עץ

חשוב להבהיר כי בעבור כל לקוח מורכבת תכנית בנייה אישית המתבססת על הצרכים, הציפיות והתנאים בשטח. עבודת הבנייה מתבצעת בסטנדרטים מאוד גבוהים ללא פשרות של איכות, התהליך כולו מפוקח ומבוצע על ידי עובדים מנוסים ומוכשרים. אנו עושים שימוש בעצים איכותיים, כלי העבודה הטובים ביותר ומשלימים את הבנייה כולה בהתאם לנהלי הבטיחות המחמירים ביותר.


כאשר בונים בקתת עץ יש להתייחס לעיצוב החיצוני והפנימי, התמונות תשמשנה אתכם למטרת שיווק ופרסום הצימר. צימרים עשויים עץ טבעי בעלי מראה כפרי רומנטי יזכו להזמנות רבות יותר בהשוואה ליחידות אירוח דומות בנויות קירות בטון. את פנים הצימר נמליץ גם כן לעצב תוך שימוש בעץ מלא ושמירת קו העיצוב הכפרי החמים.

א.  בניית בקתות עץ זוגיות קטנות.

ב.  בניית צימרים משפחתיים עם שני חדרים ויותר.

ג.  התקנה של צנרת מים וחשמל.

ד.  עיצוב חיצוני של המתחם עם ריצוף דקים של עץ לגינה ובניית פרגולות.

ה.  עבודת בנייה מהירה תוך שימוש בטכניקות בנייה קלה.


הניסיון שלנו הוא היתרון שלכם, התוצאות מדברות בעד עצמן!
בניית בקתות עץ מחייבת פנייה לאנשי מקצוע המכירים היטב את תכונות החומר, צרו קשר ונשמח לספר עוד על עבודות העץ שלנו.

בניית בקתות עץ

מאמרים מומלצים

ניתן לומר בצורה חד משמעי כי העץ הטבעי צובר תאוצה משמעותית בתעשיית האדריכלות יחד עם חלוף השנים האחרונות. לא מעט צרכנים נוטים לבצע שימוש בעץ במטרה לבצע חיפויי קישור...
logo בניית אתרים