מספר טלפון ליצירת קשר: 


24 שעות ביממה
לא בשבת


כתובת דואר אלקטרוני: 
npro2097@gmail.com
  1. דף הבית
  2. /
  3. מאמרים
  4. /
  5. דקים
  6. /
  7. בנייה ותכנון גגות רעפים

בנייה ותכנון גגות רעפים

אחת השאלות הנפוצות ביותר בתחום היא מה עדיף, גג עשוי בטון או גג רעפים? יש הטוענים כי בניית גגות רעפים מומלצת בעבור אזורים חמים, הם טוענים שגג רעפים מצליח לייצור מעל הבית חלל התורם לבידוד הבית. בעזרת תכנון גגות רעפים אפשר יהיה לשפר את הבידוד בבית ולצמצם כך את צריכת האנרגיה לחימום וקירור הבית. היום כבר אפשר להתקין מתחת לשכבת הרעפים של הבית חומרים מבודדים המספקים בידוד ברמה גבוהה. השטח שנוצר בין חלל התקרה לבין הגג יוכל לשמש אתכם לאחסון.

מחירים של בניית גגות רעפים

גג בטון יהיה זול יותר בהקמה בהשוואה לגגות רעפים, בניית גג רעפים עולה כ-25% יותר מבנייה של גג בטון רגיל. אך כאשר בוחנים את הפער במחירים בטווח הארוך מגלים כי הוא זניח. תכנון ובניית גגות רעפים מאפשרים צמצום בצריכת האנרגיה בשל בידוד טוב יותר, בנוסף, גג רעפים יביא עמו שטח אחסון נוסף אל הבית.

כדאי לדעת כי גג רעפים מחזיק מעמד עשרות שנים. אם בגג בטון שטוח יהיה עליכם להחליף את יריעת האיטום אחת ל-5 שנים, בגג רעפים אין כל צורך בכך. שימו לב, חלל האחסון שבין הגג לבין התקרה אינו נכלל בחישובי הארנונה ואינו דורש תשלום.


גגות רעפים לשמירה על סביבה ירוקה

גג רעפים יוכל להפוך למקור הכנסה, על הגג תוכלו להתקין מתקנים לאיסוף אנרגיה סולארית, תוך מכירת החשמל או שימוש עצמי בו אתם תורמים לשמירה על איכות הסביבה וגם מרוויחים כסף. אין כל ספק כי גגות רעפים מביאים עמם יתרונות, רגע לפני שאתם בוחרים גג בטון שטוח ובנאלי בואו לבדוק גגות הרעפים וללמוד על היתרונות שהם מביאים עמם.


גג מבודד ללא צורך בזיפות או סיוד

תכנון נכון של גגות רעפים מבטיחה לכם שלא תתבקשו לזפת את הגג אחת לשנה למניעת נזילות, עם גגות רעפים הבידוד עמיד יותר. גגות רעפים נפוצים היום בכל רחבי העולם, הם מותקנים במדינות חמות לצד מדינות מאוד קרות. עם גג רעפים תוכלו ליהנות מכל העולמות, צרו קשר עכשיו והצוות של נ. פרויקטים יתאים גם לכם גג רעפים עם עיצוב נכון, בידוד, אפשרות לצמצם את העלויות והתאמה אישית לצרכים ולציפיות שלכם.
בנייה ותכנון גגות רעפים

מאמרים מומלצים

מיותר לציין כי יחד עם חלוף השנים האחרונות, פרגולות עץ הפכו לבחירה הנפוצה ביותר בקרב הצרכנים השונים ברחבי מדינת ישראל ובעולם בכלל
מחדשים את עיצוב הגינה? זה הזמן להתקדם אל ריצוף דקים מרשים ונוח, עם נ. פרויקטים גם אתם תוכלו להגשים את החלום וליהנות מבניית דקים מעץ בסטנדרטים גבוהים של איכות, שירות ודיוק
היום כמעט בכל בית פרטי או בית עם מרפסת גדולה נמצא פרגולה עשויה עץ, פרגולות עץ עדיין מובילות בתחום מתקני ההצללה. רוב הישראלים מעדיפים מזה שנים רבות לבחור פרגולה עשויה עץ
טואול - בניית אתרים