מספר טלפון ליצירת קשר: 


24 שעות ביממה
לא בשבת


כתובת דואר אלקטרוני: 
npro2097@gmail.com
  1. דף הבית
  2. /
  3. מאמרים
  4. /
  5. בניית פרגולות
  6. /
  7. באיזה עץ לבחור לבניית פרגולה?

באיזה עץ לבחור לבניית פרגולה?

פרגולה אשר עשויה מעץ היא ללא כל עוררין הפרגולה הקלאסית ביותר וניתן לומר באופן חד משמעי כי הינה מהווה ללא צל של ספק פתרון הצללה מושלם. בעת בה אתם מתכננים לרכוש פרגולה מעץ עבור הגינה או לחילופין המרפסת שלכם, מוטב כי תדעו שישנו מגוון רחב של עצים שונים וכמו כן גם צורות עיבוד שונות אשר תוכלו לבחור מביניהן, בעת בה כל אחד מתאים עבור צרכים שונים.

סוגי עץ המתאימים ביותר לבניית פרגולה

מדובר למעשה באחד הפרמטרים החשובים ביותר שיש להתייחס אליהם טרם ביצוע רכישת פרגולה מעץ, אפילו לפני שנתחיל לדבר על הגודל שלה. אלו הם העצים הנפוצים ביותר המשמשים לבניית פרגולות עץ:
  • אורן פיני - מדובר למעשה בעץ המגיע בגוון צהוב אדמדם, גוון אשר משתלב בקלות עם כל עיצוב אפשרי ומעניק לפרגולה מראה עדין ואלגנטי. מדובר למעשה בחומר גלם המלווה בעלויות נמוכות, בעל תחזוקה יומיומית קלה ביחס לשאר הסוגים האחרים, אך חשוב לציין כי אורן פיני דורש חידוש כבר לאחר תקופה של חמש שנים.


  • עץ ארז - כמו האורן הפיני, גם עץ הארז הוא חלק ממשפחת המחטניים. עץ הארז מתאים במיוחד עבור סוגי פרגולות המגיעות ממערב ארצות הברית. יש לציין כי החלק העמיד והחזק ביותר אצל עץ הארז הוא הליבה האדומה שלו וניתן לומר באופן חד משמעי כי פרגולות העשויות ממנה עשויות להחזיק אפילו עד עשר שנים מבלי צורך בחידוש. 


  • עץ גושני - אחת הבחירות הנפוצות ביותר היא העץ הגושני. לא מדובר בהכרח בסוג אחד של עץ, אלא למעשה בתוצר של טכניקת הקצאה אשר מייצרת קורות גדולות, עבות ויפות אשר מתאימות במיוחד עבור אותם אנשים אשר מעוניינים בבניית פרגולה מעץ מפוארת ויוקרתית. 


באיזה עץ לבחור לבניית פרגולה?

מאמרים מומלצים

תחילה, יש לציין כי פרגולות העשויות עץ מגיעות בשתי צורות מרכזיות, כאשר הצורה הראשונה הינה פרגולה עומדת והשנייה הינה פרגולה תלויה מעץ
מיותר לציין כי יחד עם חלוף השנים האחרונות, פרגולות עץ הפכו לבחירה הנפוצה ביותר בקרב הצרכנים השונים ברחבי מדינת ישראל ובעולם בכלל
ניתן לומר בצורה חד משמעי כי העץ הטבעי צובר תאוצה משמעותית בתעשיית האדריכלות יחד עם חלוף השנים האחרונות. לא מעט צרכנים נוטים לבצע שימוש בעץ במטרה לבצע חיפויי קישור...
טואול - בניית אתרים