מספר טלפון ליצירת קשר: 


24 שעות ביממה
לא בשבת


כתובת דואר אלקטרוני: 
npro2097@gmail.com
  1. דף הבית
  2. /
  3. מאמרים
  4. /
  5. עוד על פרגולות
  6. /
  7. בניית פרגולה - המדריך המלא

בניית פרגולה - המדריך המלא

אפשר לומר ללא כל עוררין כי במדינה שמשית כמו מדינת ישראל אחד מהמרכים המשמעותיים ביותר הוא למעשה הצורך בתחושת הרעננות והאפשרות לברוח מקרני השמש במהלך ימות השנה. זאת בעוד כי פתרונות הצללה הם אלה אשר נותנים לנו מענה רחב לצורך המדובר, במיוחד כאשר מדובר על בחירה נכונה ומקצועית אשר באה לידי ביטוי בחומרי גלם איכותיים ובנייה מקצועית. בפרגולות פחות איכותיות, כאלה אשר עשויות מחומרי גלם שלא תואם לטמפרטורה הגבוהה של מדינת ישראל, הרי שלא פעם עלולה להיווצר השפעת התחממות אשר תשפיע ישירות על אורך חייהן. יחד עם זאת, עליכם לזכור כי תפקידם של פתרונות ההצללה הא למעשה לשמור גם את הריהוט והפריטים העדינים השונים הנמצאים ברחבי החלל, פריטים אשר תפקידם העיקרי הינו לשירות אותו במרחב החיצוני, כדוגמת ריהוט רינה וריהוט חיצוני. כמו כן, במידה ואתם מעוניינים לבצע בניית פרגולה בבית שלכם, ריכזנו עבורכם למאמר הבא את כל חומרי הגלם המומלצים ביותר למטרת בניית פרגולה. 


מהם חומרי הגלם המומלצים לבניית פרגולה?


ברוב המוחלט של המקרים, חומרי הגלם המומלצים ביותר לבנייה של פרגולות יהיו עץ או לחילופין בטון קל שכן, חשוב מאוד לוודא כי אתם בוחרים בחומרי גלם איכותיים שלא יצברו בלאי תוך פרק זמן קצר בעקבות השפעת קרני השמש. זאת בעוד כי חומר הגלם ובמיוחד המעטפת העילית שנמצאת על גבי הפרגולה מושפעת ישירות מתנאי מזג האוויר ומידות החום. זאת בעוד כי שחיקה ואף שחיקה קטנהה ביותר של פרגולה הפונה כלפי חוץ עשויה להשפיע בצורה נרחבת על רמת ההצללה והמראה הכללי של הפרגולה לאורך זמן. ככלל, בניית פרגולה איכותית היא בנייה כזו שתשרת אתכם לאורך שנים ארוכות כאשר היא אכן עשויה מחומרי גלם איכותיים אשר דוחים את קרינת השמש וקרני ה-UV. בשורה התחתונה, עליכם לוודא כי אתם בודקים לעומק אודות חומרי הגלם והמרכיבים השונים מהם מיוצרת הפרגולה שכן, כך למעשה תוכלו להיות בראש שקט ולהיות בטוחים כי אכן ביצעתם את הבחירה הנכונה ביותר עבורכם. 


ככה עושים את זה נכון

על מנת לוודא כי אתם נהנים מהפרגולה האידיאלית, כזו שתחזיק מעמד לאורך תקופה ארוכה ותעניק מעטפת מלאה לצרכים האישיים שלכם, הרי שיהיה עליכם לאפייו מראש את הצרכים והרצונות שלכם. לאחר מכן, עליכם לוודא כי אתם לוקחים בחשבון מספר פרמטרים חשובים שישפיעו ישירות על טיב התוצר הסופי ולבסוף - לוודא כי תהליך הבנייה מתבצע ע"י איש מקצוע מנוסה, בדיוק על פי התכנון. על כן, במטרה לוודא כי אתם אכן עומדים בפני בניית פרגולה מוצלחת, ריכזנו עבורכם למאמר הבא חלק מהפרמטרים שכדאי לכם לקחת בחשבון:

 

• גודל ומיקום - הדבר הראשון שעליכם לשאול את עצמכם לפני שאתם מתחילים בניית פרגולה יהיה היכן אתם מעוניינים למקם את הפרגולה? האם מדובר על שטח שהוא אכן מתאים לתכנון? מהי המטרה של הפרגולה? - האם זה בשביל אלמנט עיצובי נוסף בחצר או לחילופין פתרון הצללה כנגד קרני השמש והגשם של עונת החורף? ובכן, מתן מענה על כלל השאלות הללו יעניק לכם את האפשרות לא רק לחסוך בהוצאות ולעבוד בצורה זריזה הרבה יותר, אלא שהוא גם יבטיח לכם התאמה מיטבית של מאפייני הפרגולה לחצר או לחילופין המרפסת שלכם. 

 

• חומרי גלם - החומרים הנפוצים ביותר למטרת בניית פרגולה הם ברזל, אלומיניום ועץ. זאת בעוד כי הבחירה בחומרי הגלם צריכה להתבצע בהתאם לקו העיצובי המנחה בחלל הייעודי, אך אל תמהרו לבחור רק על פי המראה שכן, קיימים מספר הבדלים נוספים בין הפרגולות השונות. זאת בעוד כי פרגולות עץ דורשות בתחזוקה משמעותית יותר יחד עם חלוף השנים, בזמן שפרגולות אלומיניום לא מצריכות בתחזוקה ולא יחלידו. יחד עם האמור, עליכם לזכור כי פרגולות אלומיניום יהיו יקרות יותר מפרגולות עץ. 

 

בניית פרגולה - המדריך המלא
טואול - בניית אתרים